Меню

Пирiжки 17.07.2023

Швидке тісто для пиріжків у духовці

Це ароматне повітряне тісто вам обов’язково сподобається. Зробіть швидке тісто для пиріжків за 15 хвилин за дуже простим рецептом.

Час приготування: 30 хвилин. Кількість порцій: 20 пиріжків.

Інгредієнти для тіста:

 • сухі пресовані дріжджі – 1 ст.
 • цукровий пісок – 2 ст.
 • пшеничне борошно вищий сорт – 4 ст.;
 • тепла вода/молоко – 300 мл;
 • сіль дрібна кухонна – 1 ч.л.;
 •  олія — 75 мл.

для тіста

Приготування швидкого тіста для пиріжків, рецепт з покроковими фото

Для початку наливаємо в ємність теплу воду/молоко, розчиняємо цукровий пісок та сухі пресовані дріжджі.

тісто для пиріжків швидке

Після цього всипаємо 3 ст. дрібно просіяного пшеничного борошна, ретельно збиваємо все за допомогою віночка, накриваємо кухонним рушником/харчовою плівкою і залишаємо в умовах кімнатної температури для підняття опари протягом 15 хвилин. За цей час дріжджі почнуть діяти, і маса тесту збільшиться. Про готовність опари вказуватиме поява пишної шапки з піни.

тісто для пиріжків швидке

Потім вливаємо в дріжджову опару, що піднялася, олію і додаєм кухонну сіль, акуратно розмішуємо. Замість олії можна влити розтоплене вершкове масло.

тісто для пиріжків швидке

Після цього висипаємо частину пшеничного борошна, що залишилася, перемішуємо.

борошно

Руками починаємо замішувати круте, пружне та еластичне тісто. Маса не повинна прилипати до пальців, за потреби потрібно підсипати борошно. Місити тісто протягом кількох хвилин: клейковина почне свою дію. Знову накриваємо миску рушником або плівкою та залишаємо в теплі на 15 хвилин.

тісто для пиріжків швидке

Готове тісто має додати обсягом у кілька разів. Швидке дріжджове тісто ідеально підходить для випікання домашніх пиріжків.

тісто для пиріжків швидке

Тісто викладаємо на дошку, присипану борошном пшеничним, розкочуємо качалкою, за допомогою круглого шаблону вирізаємо кола. Усередину кожного кружка викладаємо трохи начинки, акуратно скріплюємо два протилежні краї. Потім руками вдавлюємо шовчик, що вийшов всередину. Смажити пиріжки на деку в духовці протягом 30 хвилин.

тісто для пиріжків швидке

 

Коментарі до статті: 1
 1. Данило

  Цей рецепт настільки зручний і швидкий! За короткий час я зміг приготувати смачні пиріжки з дивовижно ніжним тістом. Духовка дійсно допомагає створити хрустку скоринку. Раджу спробувати всім, хто любить задовольнити голод домашнім смаком!

  Ответить
Є що сказати? - Подiлiться своїм досвiдом

Данi не розголошуються. Ви можете залишити анонiмний коментар без вказiвки iменi та адреси ел. пошти

Show Buttons
Hide Buttons