Меню

Рецепти для схуднення 12.12.2023

Гречана дієта – прибираємо від 4 до 5 кг за тиждень

Мінімальна тривалість гречаної дієти становить сім днів і за цей час можна звільнитися від чотирьох-п’яти кілограмів. Така дієта повторюється один раз на два місяці, до досягнення бажаної ваги, після чого потрібно робити раз на місяць один-два розвантажувальні гречані дні, для підтримки та стабілізації вашої ваги.

Вживання гречки на сніданок

На гречаній дієті допускається до вживання гречка, яка заготовляється з вечора, для вживання наступного дня, за наступним рецептом: дві склянки гречаної крупи ретельно переберіть і промийте в кількох водах, після цього залийте гречану крупу 1, 5 літрами киплячої води, довівши . Варити на вогні слід близько п’яти хвилин, після чого каструля з кашею знімається з вогню і добре загортається до ранку.

Натщесерце, за тридцять хвилин до сніданку, слід випити склянку відфільтрованої води кімнатної температури (250 г води слід вживати перед кожним прийомом їжі).

За сніданок з’їдається третина одержаного обсягу каші, яку можна запивати натуральним морквяним або томатним соком, а також знежиреним кефіром, вживання солі та цукру не допускається.

гречана дієта

Гречана дієта, меню на обід

Обід повинен бути через щонайменше три — чотири години після сніданку і, знову ж таки, попередньо слід випити склянку чистої води. На обід їжте половину гречки, що залишилася, запиваючи натуральним соком гарбуза або капусти. Гречку, що залишилася, діліть на 2 прийоми і їжте з проміжками не менше трьох годин, запиваючи знежиреним кефіром або трав’яним чаєм без цукру. Не забудьте пити воду за 30 хвилин до їди.

гречка

Гречка на вечерю

Останній прийом каші бажаний не пізніше ніж за дві-три години до сну. У випадку з проблемами кишечника допускаються очисні клізми, але не частіше трьох — чотирьох разів на тиждень.
Після закінчення семиденного терміну дієти, повертатися до звичного харчування потрібно поступово, залишаючи гречку основним прийомом їжі та поступово додаючи нові продукти.
Для початку це можуть бути овочі та фрукти, потім відварене нежирне м’ясо та риба, і лише через кілька днів можна вводити солодкі, солоні, гострі та жирні продукти.

 Слід зазначити, що гречана дієта сприяє нормалізації ваги, тобто, якщо ваша вага є нормальною у співвідношенні зі зростанням, а вам необхідно бути ще худшою, то ця дієта вам не допоможе, так вона допомагає позбутися лише зайвої ваги. 

Гречана дієта

Кому підходить гречана дієта

Ця дієта підходить тим, хто не переносить голод, тому що гречка приносить почуття ситості і водночас очищає організм від шлаків. Вона також не вимагає зайвих фінансових витрат та дозволяє досягти відчутного зниження ваги. Для гречаної дієти потрібно купувати цільну гречку, а ідеальним варіантом буде зелена гречка, яка не піддавалася тепловій обробці.

 Гречнева дієта є максимально збалансованою і корисною для людського організму, так як гречка — це не тільки смачний і поживний продукт, але і джерело вітамінів і мікроелементів.

Взагалі, гречка вважається дієтичним продуктом, оскільки має менше вуглеводів, ніж інші крупи, у своїй містить цінний білок та амінокислоти. Основна її перевага – великий вміст заліза, який максимально засвоюється у присутності вітамінів (В2, В1, В6, Р, РР, рутин) та мінеральних речовин (фосфор, йод, кальцій, магній, солі заліза та інші). Завдяки цьому гречка зміцнює капіляри та судини, очищає печінку, знижує холестерин, корисна для кишечника та сприяє природному зниженню ваги.

На жаль, коментарiв наразi немає. Станьте першим!

Є що сказати? - Подiлiться своїм досвiдом

Данi не розголошуються. Ви можете залишити анонiмний коментар без вказiвки iменi та адреси ел. пошти

Show Buttons
Hide Buttons